NOWOŚCI

Kontakt: leho@cybertech.net.pl

Koniecznie zainstaluj w systemie czcionki: DUNGEON  TERMINATOR TWO NASALIZATION

C Y B E R T E C H   N E T W O R K Aktualizacja: 05.05.2005
Wizyt od 01.01.2005:

----=== PRODUCT OF CYBERTECH ===----

 

05.05.2005 - Nowy ZINek
Już widzę te uśmieszki niedowiarków. Ale prawda jest taka, że pod koniec maja, lub na początku czerwca światło dzienne ujrzy nawy ZINek. Oczywiście jak to bywa w ZINkach, teksty nie zawsze będą "oficjalne" ;-) Ale zmianie ulegnie coś jeszcze. ZINek w "#04" wydaniu będzie przypominał CTzin'a, a więc będzie sporo grafik i zrzutów ekranu. Materiałów jest dużo, a więc jak czas i przeznaczenie pozwoli, "ZINek#04" ujrzy światło dzienne jeszcze w maju. Ale jak wiecie, w moim przypadku nigdy nic nie wiadomo :)


05.05.2005 - FakeZIN'0x
Niektórzy z was pamiętają jeszcze za pewne coś takiego ja FakeZIN'0x. No cóż, wiązałem z nim wielkie nadzieje, ale chyba nici z tego. Nie dam rady robić kolejnego ZINa dla lamuchów. Pierwsza część jest niby ok., ale wszechświat chyba nie pozwoli mi zrobić kolejnej części.
Na razie jest dostępna wersja x00, ale tylko z "menu szybkiego wyboru :) ---> to po prawej


05.05.2005 - Znów rusza CT ;-)
Ależ magiczna liczba "05-05-05" Kolejny raz postanowiłem zreaktywować CYBERTECH. Przez przypadek reaktywacja nastąpiła w takim magicznym dniu :-DDD. Może to dobry znak. Może wreszcie CYBERTECH będzie mógł się rozwijać jak za dawnych czasów... No ale cóż... poczekamy zobaczymy.
Na razie przede mną kolejna sesja... będzie ognisto, zwłaszcza, że teraz pracuję i nie mam tyle czasu co kiedyś (właściwie w ogóle nie mam).
A... ważne... gigantyczne pozdrowienia dla kumpli maturzystów... Ale już wiem, że nieźle wam poszło. Moje wielkie big gratulacje... A codo mnie... jak znam siebie i mój paskudny los (zawsze wiatr w oczy), to zaliczenia wyskoczą mi na wrzesień... ale cóż... nie ważne... FUCK THE RULES!! :D
Na razie...
ps. tak się zastanawiam nad RSS'ami... ale czy to ma sens??? Równie dobrze można dodać do zakładek tę stronę i być na bieżąco z aktualizacjami... A dla tych, co nie znają strony newsowej...: http://www.cybertech.net.pl/news.htm i po sprawie :)05.05.2005 - on-line

Dodany został dział z tutorialami, @book'ami itp. w wersji online...
Oczywiście produkcje te też są dostępne do pobrania, jak za dawnych czasów ;)

Najciekawsze do pobrania
--------------------------------------

 ZINek 3
 ZINek 2
 u-ZIN
 Księżyc off-line
 Krótka Historia Czasu

 Języku C - Ćwiczenia
 praktyczne

 Fake ZIN'Ox00
 


Zapraszamy na forum
komputerowe z MADBIT2

....
www.madbit2.prv.pl

Free Download Manager
Free Download Manager


 
.

CYBERTECH
http://www.cybertech.prv.pl
leho@cybertech.prv.pl